Hirdetések (12.9-15.)

PAKS

1. Az adventi időszakban hétfőn, szerdán és pénteken reggel 6:30 órakor Pakson a Jézus Szíve templomban, csütörtökön reggel 6.30 órakor pedig a dunakömlődi Szent Imre templomban lesz hajnali (Rorate) szentmise.

2. Hétfőn Szűz Mária Szeplőtelen Fogantatása főünnepe lesz. Az ünnepi szentmise reggel 6.30 órakor lesz a Jézus Szíve templomban.

3. Szombaton az esti szentmise alatt szentgyónási lehetőség lesz a Jézus Szíve templomban.

4. Pénteken este 18.00 órakor orgonakoncert lesz a Jézus Szíve templomban. A koncert plakátja a hirdetőtáblán és a plébánia honlapján megtalálható.

5. A karitász csoport hirdetése a faliújságon és a plébánia honlapján olvasható.

6. Befejezéséhez közelednek a plébánia épületében folyó munkálatok. A megvalósult felújításokért december 22-én vasárnap a 10.30 órakor kezdődő ünnepi szentmise keretében adunk hálát.

7. Csütörtökön és pénteken hivatali szünet lesz a plébánia hivatalban.

NÉMETKÉR-HARD

1. Az adventi időszakban keddenként reggel 6.30 órakor a németkéri Szent Kereszt Felmagasztalása templomban hajnali (Rorate) szentmise lesz.

2. December 15-én, vasárnap délelőtt a szentmise után adventi vásár lesz templom előtti téren a Németkéri Szivárvány Óvoda szervezésében.

3. Csütörtökön és pénteken hivatali szünet lesz a plébánia hivatalban.