Hirdetések (08.19-25.)

PAKS

1. Örömmel hirdetjük, hogy 2019. augusztus 24-én, szombaton délután 16.00 órakor köt házasságot Dr. Zombori Tamás és Tóth Noémi a Jézus Szíve templomban. Hirdetve harmadszor.

2. Örömmel hirdetjük, hogy 2019. augusztus 31-én, szombaton délután 13.45 órakor köt házasságot Grégory Tam és Dr. Hecz Magdalena Mária a Jézus Szíve templomban. Hirdetve másodszor.

3. Örömmel hirdetjük, hogy 2019. augusztus 31-én, szombaton délután 16.00 órakor köt házasságot Kern Márk és Turi Zsófia a Jézus Szíve templomban. Hirdetve másodszor.

4. Örömmel hirdetjük, hogy 2019. szeptember 7-én, szombaton délután 16.00 órakor köt házasságot Kern József és Rácz Anita a Jézus Szíve templomban. Hirdetve először.

5. Kedden, augusztus 20-án Szent István király főünnepén reggel 9.00 órakor lesz az ünnepi szentmise a Nagytemplomban. A szentmise után együtt átvonulunk a Deák ház udvarába, ahol a városi ünnepség keretében a történelmi egyházak lelkészeivel a plébános úr megáldja az új kenyeret.

6. A plébániai közösség nevében is a plébános úr hálásan köszöni, hogy Ulbert Sándor testvérünk jóvoltából és felajánlásából megszépülhetett a káplán lakás.

7. Csütörtökön és pénteken hivatali szünet lesz a plébánia
hivatalban.

NÉMETKÉR-HARD

1. 2019. augusztus 1-vel püspök úr Paksra nevezte ki káplánnak Lábár Tamás atyát. Tamás atya köszöntése Németkéren augusztus 20-án délelőtt 9.00 órakor kezdődő ünnepi szentmise keretében lesz.

2. Kedden, augusztus 20-án Szent István király főünnepén reggel 9.00 órakor lesz az ünnepi szentmise a templomban. A szentmise keretében megáldjuk az új kenyeret.

3. Csütörtökön és pénteken hivatali szünet lesz a paksi plébánia hivatalban.