Hirdetések (10.14-20.)

PAKS

1. Örömmel hirdetjük, hogy 2019. október 19-én, szombaton délután 15.00 órakor köt házasságot Molnár László és Blazsek Beáta a Jézus Szíve templomban. Hirdetve harmadszor.

2. Jövő vasárnap, október 20-án délután 16.00 órakor ökumenikus kórustalálkozó lesz a Jézus Szíve templomban. Ünnepi köszöntőt mond Kertész Attila karnagy, a Magyar Kodály Társaság elnöke. Mindenkit szeretettel várunk!

3. Jövő vasárnap a missziók javára lesz gyűjtés.

4. Jövő évi katolikus kalendárium ötszáz forintos áron és katolikus falinaptár ötven forintos áron a megfelelő összeg befizetésével megrendelhető a szentmisék után a sekrestyében, valamint hivatali időben a plébániai hivatalban.

NÉMETKÉR-HARD

1. Jövő vasárnap, október 20-án délután 16.00 órakor ökumenikus kórustalálkozó lesz a Jézus Szíve templomban. Ünnepi köszöntőt mond Kertész Attila karnagy, a Magyar Kodály Társaság elnöke. Mindenkit szeretettel várunk!

2. Jövő vasárnap a missziók javára lesz gyűjtés.

3. Jövő évi katolikus kalendárium ötszáz forintos áron és katolikus falinaptár ötven forintos áron a megfelelő összeg befizetésével megrendelhető a szentmisék után a sekrestyében, valamint hivatali időben a plébániai hivatalban.