Hirdetések (12.1 – 6.)

PAKS – DUNAKÖMLŐD – NÉMETKÉR – HARD

• Az elmúlt vasárnapi szentmiséken 131.715 forint gyűlt össze a karitász javára a PAKS-Jézus Szíve templomban, PAKS-DUNAKÖMLŐD, Szent Imre templomban  2.300 forint, NÉMETKÉR és HARDON 19.540 forint gyűlt össze. Köszönjük az adományokat.
  • Az adventi időszakban minden szerdán és pénteken reggel 6.30 órakor hajnali (rorate) szentmise lesz a Jézus Szíve templomban, ezért a szerda reggeli 8.00 órás és a péntek esti 18.00 órás szentmisék az adventi időszakban elmaradnak.
  • A templom főbejáratánál lévő asztalon, kis agyagedényben igekártyák találhatóak. Rövid bibliai idézeteket tartalmaznak. Húzzatok belőle; segíteni fogják a rövid kis bibliai idézetek az adventi készületet.
  • A jövő évi kalendáriumok és naptárak megérkeztek. Átvehetőek a sekrestyében.
  • Hálásan köszönjük Baloghné Marikának és segítőinek, hogy templomunkat adventi ruhába öltöztették.
  • Megtörtént a Szentlélek templom műszaki átadása. Az egyházmegyei főépítész úrral egyeztetett a plébános úr; a megbeszélés fényében hirdetjük, hogy az ünnepélyes megáldásra és a templom újbóli megnyitására a jövő esztendő elején kerül sor, amint azt a járványügyi intézkedések lehetővé teszik.
  • A karitász csoport hirdetése a faliújságon és a plébánia honlapján olvasható.
  • A Szűz Mária oltárnál lévő asztalon ajándékgyertya vásárolható. A befolyt összeget a karitász csoport fogja felhasználni.
  • Kedden, szerdán és csütörtökön hivatali szünet lesz a plébánia hivatalban.

DUNAKMLŐD

NÉMETKÉR – HARD