Hirdetések (12.10-16.)


1. Az adventi időszakban a templom bejáratánál elhelyezett cserépkorsóból rövid kis imádságokat lehet hazavinni.

2. Az adventi időszakban hétfőn, szerdán és pénteken reggel 6:30 órakor hajnali szentmise (rorate) lesz.

3. Az adventi időszakban a következő időpontokban lesznek szentgyónási lehetőségek: péntekenként este 18.00 és 19.00 óra között a nagytemplomban; vasárnaponként reggel 7.00 és 7.30 óra között a Szentlélek templomban; advent III. és IV. vasárnapján 9.00 és 11.30 óra között a nagytemplomban.

4. December 13-án, csütörtökön délután 15.00 órakor adventi kórustalálkozó lesz a Jézus Szíve templomban.

5. Pénteken délután 16.30 órakor a nagytemplomban a Katolikus iskola karácsonyváró ünnepsége lesz. Az ünnepség keretén belül kerül sor a megszépült plébánia megáldására. A megáldás szertartását Dr. Udvardy György megyéspüspök úr végzi. A szertartást követően a katolikus iskola vezetősége és diákjai, valamint családjaik mindenkit szeretettel várnak az iskola udvarán megrendezésre kerülő „Adventi udvarba”.

Németkér – Hard hirdetései: 

Advent II. vasárnapján a szentmise után szentgyónási lehetőség lesz Németkéren 10.30. óráig. Hardon az adventi időszakban minden szombaton 16.00 és 16.30 óra között lesz szentgyónási lehetőség.